İçeriğe geç
Veriler yüklendi

HepBit*

Paylaş:
Şirket
WH Last Stop Teknoloji AŞ (Alım Satım)
Sermaye
Belirtilmedi
Vergi Numarası
Belirtilmedi
Mersis Numarası
Belirtilmedi
Adres
Belirtilmedi
Şirket Ortakları
Belirtilmedi
Şirket Durumu
Pasif
Merkez
Türkiye
Kuruluş
Belirtilmedi
24s Hacim (USD)
Belirtilmedi
CoinMarketCap
Belirtilmedi
CoinGecko
Belirtilmedi
Rezerv Kanıtı
Belirtilmedi
Kullanılabilirlik
1 / 5
Canlı Destek
Hayır
Sosyal Medya & Uygulamalar
LinkedInInstagramTikTok

HepBit* - Tarihsel Veriler

Web Sitesi

Aylık Ziyaretçiler
Haziran 20260
Ekim 2025589
Eylül 2025512
Ağustos 2025308
Temmuz 2025250
Haziran 202517
Mayıs 2025246
Nisan 2025313
Mart 2025518
Şubat 2025143
Ocak 2025687
Aralık 2024568
Kasım 2024465
Ekim 2024519
Eylül 202462

Sosyal Medya

LinkedIn Takipçileri
Ocak 20261.101
Aralık 20251.094
Kasım 20251.056
Ekim 20251.055
Eylül 2025794
Ağustos 2025574
Temmuz 2025468
Haziran 2025347
Mayıs 2025247
Nisan 2025219
Mart 2025218
Şubat 2025213
Ocak 2025193
Aralık 2024186
Kasım 2024185
Ekim 2024170
Twitter Takipçileri
Ocak 202534
Aralık 202438
Kasım 202438
Ekim 202433
Instagram Takipçileri
Eylül 202524
Ağustos 202523
Temmuz 202523
Haziran 202523
Mayıs 202524
Nisan 202524
Mart 202525
Şubat 202526
Ocak 202527
Aralık 202428
Kasım 202428
Ekim 202425
TikTok Takipçileri
Nisan 20261
Mart 20261
Şubat 20261
Ocak 20261
Aralık 20251
Kasım 20251
Ekim 20251
Eylül 20252
Ağustos 20251
Temmuz 20251
Haziran 20251
Mayıs 20251
Nisan 20251
Mart 20251
Şubat 20251
Ocak 20251
Aralık 20241
Kasım 20241
Ekim 20241

İşlem

Aktif Market Sayısı
Ekim 20248

Marka

Aylık Marka Arama Sayısı
Ağustos 202670
Temmuz 202690
Haziran 202690
Mayıs 202690
Nisan 202670
Eylül 2025320
Ağustos 2025140
Temmuz 2025140
Haziran 2025110
Mayıs 2025210
Nisan 2025140
Mart 2025110
Şubat 2025140
Ocak 2025140
Aralık 2024140
Kasım 2024170
Ekim 2024170
Eylül 2024140
Ağustos 2024210
Temmuz 202490
Haziran 2024140
Mayıs 2024480
Nisan 2024590
Mart 2024260
Şubat 2024110
Ocak 2024110
Aralık 2023110