İçeriğe geç
Veriler yüklendi

Norbi

Paylaş:
Şirket
Yenkido Bilişim Hizmetleri Ticaret AŞ (Alım Satım)
Sermaye
Belirtilmedi
Vergi Numarası
Belirtilmedi
Mersis Numarası
0949076075300001
Adres
Halaskargazi Cd. No: 38-66E İç Kapı No:215, Nişantaşı Lotus, 34371 Şişli-İstanbul
Şirket Ortakları
Civan Sözkesen
Şirket Durumu
Aktif
Web Sitesi
www.norbi.app
Merkez
Türkiye
Kuruluş
Belirtilmedi
24s Hacim (USD)
Belirtilmedi
CoinMarketCap
Belirtilmedi
CoinGecko
Belirtilmedi
Rezerv Kanıtı
Belirtilmedi
Kullanılabilirlik
1 / 5
Canlı Destek
Hayır
Sosyal Medya & Uygulamalar
LinkedInTwitterInstagram

Norbi - Tarihsel Veriler

Web Sitesi

Aylık Ziyaretçiler
Eylül 2026986
Ağustos 2026736
Temmuz 2026121
Haziran 2026121
Mayıs 2026643
Nisan 2026609
Mart 2026750
Şubat 20260
Ocak 2026277
Aralık 2025133
Kasım 2025100
Ekim 2025759
Eylül 2025100
Ağustos 2025294
Temmuz 2025100
Haziran 202579
Mayıs 2025167
Nisan 2025287
Mart 2025909
Şubat 20251.100
Ocak 20251.100
Aralık 2024363
Kasım 2024614
Ekim 2024162
Eylül 2024367

Android

Kurulumlar
Mart 202550
Şubat 202550
Ocak 202550
Aralık 202450
Kasım 202450
Ekim 202410

iOS

Oylama Puanı
Mart 20255
Şubat 20255.0
Ocak 20255.0
Aralık 20245
Kasım 20245.0
Ekim 20245.0
Yorum Sayısı
Mart 20259
Şubat 20258
Ocak 20258
Aralık 20248
Kasım 20248
Ekim 20248

Sosyal Medya

LinkedIn Takipçileri
Nisan 2026216
Mart 2026216
Şubat 2026215
Ocak 2026215
Aralık 2025213
Kasım 2025211
Ekim 2025205
Eylül 2025200
Ağustos 2025196
Temmuz 2025196
Haziran 2025194
Mayıs 2025192
Nisan 2025189
Mart 2025185
Şubat 2025185
Ocak 2025177
Aralık 2024170
Kasım 2024125
Ekim 2024123
Twitter Takipçileri
Nisan 202663
Mart 202663
Şubat 202664
Ocak 202665
Aralık 202566
Kasım 202566
Ekim 202566
Eylül 202564
Ağustos 202563
Temmuz 202565
Haziran 202565
Mayıs 202566
Nisan 202566
Mart 202567
Şubat 202567
Ocak 202565
Aralık 202461
Kasım 202461
Ekim 202447
Instagram Takipçileri
Nisan 2026744
Mart 2026746
Şubat 2026768
Ocak 2026750
Aralık 2025732
Kasım 2025736
Ekim 2025753
Eylül 2025787
Ağustos 2025841
Temmuz 2025950
Haziran 2025918
Mayıs 20251.014
Nisan 20251.099
Mart 20251.095
Şubat 20251.127
Ocak 20251.101
Aralık 20241.065
Kasım 20241.063
Ekim 20241.126

İşlem

Aktif Market Sayısı
Aralık 2024204
Ekim 2024202

Marka

Aylık Marka Arama Sayısı
Ağustos 2026260
Temmuz 2026320
Haziran 2026260
Mayıs 2026260
Nisan 2026260
Mart 202650
Şubat 202650
Ocak 202650
Aralık 202530
Kasım 202590
Ekim 202550
Eylül 202550
Ağustos 202570
Temmuz 202550
Haziran 202550
Mayıs 202570
Nisan 202550
Mart 202550
Şubat 202550
Ocak 202570
Aralık 202450
Kasım 202470
Ekim 202490
Eylül 2024170
Ağustos 2024110
Temmuz 202470
Haziran 202440
Mayıs 202470
Nisan 202430
Mart 202450
Şubat 202440
Ocak 202430
Aralık 202320